View cart “VMF1800DW OAK Wall Hung Bathroom Vanity” has been added to your cart.
Click to enlarge
HomeHome Improvementfor BathroomBathroom VanitiesVanities 1800mm VMF1800DW WGE Wall Hung Bathroom Vanity
Previous product
Back to products
Next product
VMF1800DW WGE Wall Hung Bathroom Vanity
Only 1 left in stock
Add to Wishlist
Compare
  Ask a Question
SKU: VMF1800DW WGE Wall Hung Category: Vanities 1800mm
Share
Facebook Twitter Google Email Pinterest
  • Description
  • Reviews (0)
  • Store Policies
  • Inquiries
Description
Caliber Series
VMF1800DW WGE 1800mm Wall Hung
Measurement: 1785mm(Width) x 450mm(Depth) x 640mm(Height)
Mix & Match
  • Cabinet WENGE melamine woodgrain finish
  • Stone Bench Top (1800mm x 460mm colour of your choice)
  • Double basins of your choice
  • Soft closing drawers.
  • 4 Drawers
  • Mixer, Pop-up waste & Stone Cutting not included.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Store Policies
Inquiries
General Inquiries
There are no inquiries yet.
Related products
Compare
Close
VMF1800DW WHT Wall Hung Bathroom Vanity
Caliber Series VMF1800DW WHT 1800mm Wall Hung Measurement: 1785mm(Width) x 450mm(Depth) x 640mm(Height) Mix & Match Cabinet Gloss White finish Stone Bench
Add to Wishlist
Add to cart
Quick View
Close
Avalon 1800 Free Standing Bathroom Vanity
Read more
Quick View
VMF1800DW OAK Wall Hung Bathroom Vanity
Caliber Series VMF1800DW OAK 1800mm Wall Hung Measurement: 1785mm(Width) x 450mm(Deep) x 640mm(Height) Mix & Match Cabinet OAK melamine woodgrain finish Stone
Add to cart
VGM1800 WGE Wall Hung Bathroom Vanity
Reflex Series VGM1800 WGE 1800mm Wall Hung Measurement: 1785mm(Width) x 455mm(Deep) x 840mm(Height) Mix & Match Cabinet WENGE melamine woodgrain finish
VGM1800 WHT Wall Hung Bathroom Vanity
Reflex Series VGM1800 WHT 1800mm Wall Hung Measurement: 1785mm(Width) x 455mm(Depth) x 840mm(Height) Mix & Match Cabinet Gloss White finish Stone
VGM1800 OAK Wall Hung Bathroom Vanity
Reflex Series VGM1800 OAK 1800mm Wall Hung Measurement: 1785mm(Width) x 455mm(Depth) x 840mm(Height) Mix & Match Cabinet OAK melamine woodgrain finish
Special
Need to know more?
Use Live Chat
info @ btabcommerce.com
The Business
  • Contact Us
  • About Us
  • My account
Customer Info
  • Payment Methods
  • Delivery & Pickup
  • Refund & Return Policy
  • Terms & Conditions
  • Privacy Policy
Ads by Btab
Powered & Managed by Btab Commerce
Start typing to see products you are looking for.
  • Menu
  • Categories
  • Bathroom Vanities
    • Vanities 1800mm
    • Vanities 1500mm
    • Vanities 1200mm
    • Vanities 900mm
    • Vanities 750mm
    • Vanities 600mm
    • Other Bathroom Cabinets
  • Bathroom Basins, Mixers & Accessories
    • Basin Mixers
    • Bathroom Basins
  • for Shower
    • Shower Mixer
  • Bathroom Hardware
    • Bathroom Mirrors
  • Kitchen Cabinets
    • Kitchen Base
    • Kitchen Wall
    • Kitchen Cabinets 900mm
    • Kitchen Cabinets 800mm
    • Kitchen Cabinets 600mm
    • Kitchen Cabinets 450mm
    • Kitchen Cabinets 300mm
    • Kitchen Cabinets 150mm